Blog


Po powrocie przestałem pojmować kilka rzeczy. Niektóre wytłumaczenia mydlą mi oczy, ale ja jednak zaczynam coś podejrzewać. Coś nie daje mi spokoju. Męczy po nocach, nie opuszcza w dzień. Widzę to przed oczami. Słyszę to w głowie.
— Czemu nic nie mówisz? Boisz się?
Zamilkła. Co się stało?

***

Pierwszy, ogólny zarys fabuły narodził się w mojej głowie jeszcze na kilka miesięcy przed powstaniem tego bloga. Dopiero jednak zakończenie mangi Naruto dało mi możliwość, aby opowiadanie nie wybiegało jakoś maksymalnie od kanonu, żeby niektóre postępowania postaci były w pełni uzasadnione i zrozumiałe.
Wydarzenia dzieją się po 699 chapterze mangi, więc nie zalecam czytania tego osobom, które nie są na bieżąco z ostatnimi wydarzeniami, ponieważ mogą zastać tutaj spoilery do mangi. Akcja nie obejmuje filmu The Last oraz nie jest związana z Nową Erą Naruto.

Kategoria: SasuSaku, Shinobi
Gatunek: Thriller, Romans


Cytat z belki: „The fact that I‘m silent, doesn't mean that I have nothing to say” — Jonathan Carroll„Na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 oświadczam, że wszelkie prawa do publikowanych przeze mnie materiałów należą wyłącznie do mnie i niniejszym nie udzielam zgody na wykorzystywanie moich materiałów do jakichkolwiek celów bez mojej zgody.”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LAYOUT BY OKEYLA