Okeyla

Kim jest tak właściwie Okeyla? Dobre pytanie, naprawdę. Ona sama potrafiłaby zadać je sobie dowolnego, mozolnego dnia, ale za każdym razem odkryłaby inną odpowiedź. Zarazem jedną , zwieńczającą wszystkie w jedno: człowiekiem. Zwykłym, prostym człowiekiem, ot co.
O k e y l a, czyli po prostu O l i w k a.
Na świat przyszłam 10 marca 2001 roku. Jak na zodiakalne ryby przystało, należę do osób o pełnym sprzeczności charakterze: na co dzień nieśmiała i skryta, potrafię przebić się przez tłum i wziąć sprawy w swoje ręce. Najlepiej czuję się sama ze sobą, ale potrzebuję towarzystwa. Przy większej liczbie osób rzadko zabieram głos, ale jak już się rozgadam, to na całego. Wszelkie sprzeczki i konflikty wolę załatwiać pokojowo, choć łatwo wyprowadzić mnie z równowagi. Bardzo często odrywam się od rzeczywistości i bujam w obłokach, jednocześnie doskonale zdając sobie sprawę z tego, co dzieje się wokół.
Jestem autorką blogów od 20 października 2011 roku. Zaczynałam jeszcze na Onecie, gdzie nadal znajduje się mój pierwszy blog. Z czasem przerzuciłam się na Blogspot, nie pamiętam jednak, kiedy dokładnie, ponieważ przed moją małą nową erą blogową miałam jeszcze kilka innych blogów, które trafiły do kosza — i przyznam szczerze, że tylko jednego usuniętego bloga żałuję, o reszcie nawet dobrze nie pamiętam. 31 grudnia 2014 roku założyłam The silent scream, które oficjalnie uznaję za swoje pierwsze blogspotowskie dziecko z racji usunięcia wszystkich poprzednich blogów. Od tego bloga planuję dokańczać wszystkie swoje aktualne i przyszłe bloggerskie projekty, choćby zajęło mi to wiele lat.
Szablony robię od dawna, ale nie pamiętam, kiedy tak właściwie się to zaczęło. Szablony są oczywiście amatorskie, a i nie współtworzę żadnych blogów graficznych, toteż nie mam okazji do systematycznego ich robienia. Lata temu próbowałam prowadzić szabloniarnię, niestety był to ten mój okres porzucania wszystkich pomysłów gdzieś tam w trakcie, dlatego szybko zrezygnowałam. Póki co nie planuję żadnych blogów graficznych, ale jeżeli chciał(a)byś, abym wykonała dla Ciebie jakiś szablon — naprawdę nie ma problemu, wystarczy napisać.
Drugą rzeczą, podpiętą pod grafikę komputerową, jest rysowanie na tablecie. Nie robię tego często, nie robię tego ładnie, ale czasem lubię coś tam porysować w programie graficznym i mam cichą nadzieję, że kiedyś będę naprawdę dumna ze swoich tworów.
Z takich mniej ważnych rzeczy: uwielbiam słuchać muzyki, nie dzielę jej jednak na gatunki. Uwielbiam czytać, ale z czystego lenistwa nie robię tego często, za co zawsze pluję sobie w brodę, dlatego nie jestem w stanie pochwalić się zbyt dużą liczbą przeczytanych książek. Lubię gry komputerowe, ale nie gram w nic od dłuższego czasu — a to brak czasu, a to komputer za słaby na niektóre tytuły, a to nie chce mi się instalować. Mam dwóch starszych braci i od zawsze byłam wychowywana ze zwierzętami.
Marzenia: wydanie książki, może całej serii; odcięcie się od pewnych osób i spraw; spotkanie na żywo z Arianą Grande; podróż dookoła świata.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LAYOUT BY OKEYLA